Продажі електромобілів встановили новий рекорд

BizUa

Згідно з новими даними, світові продажі електромобілів побили рекорд. Так, за перші три квартали цього року кількість проданих електрокарів перевищила 3 мільйони. Також аналітики розповіли, які компанії зараз лідирують на цьому ринку, що розвивається.

Згідно з даними Корейського інституту автомобільних технологій, найбільше зростання спостерігається саме в Південній Кореї, де він становить 96%, а сама країна займає сьоме місце за величиною ринку електромобілів.

Першу позицію цього рейтингу займає Китай, де продажі електрокарів перевищили 1,76 мільйона. За ним з великим відривом розташовуються Сполучені Штати Америки c 272 554 одиницями. На третьому рядку рейтингу-Німеччина, де продано 243 892 електромобіля. Четверта позиція у Великобританії, там реалізували 131 832 авто з електродвигуном. Замикає п’ятірку лідерів Франція, де продали 114 836 електрокарів.

За даними досліджень, найбільшим виробником електромобілів за перші три квартали 2021 року стала компанія Tesla. За звітний період вона реалізувала 625 624 електрокара — п’яту частину від загального числа.

Крім Tesla хороші результати продемонстрували:

Корейська Hyundai Motor Group наростила продажі електромобілів на 67% за вказаний період, реалізувавши 159 558 машин. Таким чином, корейська компанія посіла п’яту сходинку серед світових лідерів з виробництва електрокарів.