Volkswagen розповів про розробки автопілота майбутнього

AMPERCAR

У Volkswagen вважають, що програмне забезпечення відіграє ключову роль у розробці систем ходової частини та кермового керування для автопілотів майбутнього, і саме над цими системами зараз працюють німецькі інженери. Керівник відділу розробки Карстен Шебсдат розповів, що вже вдалося зробити в цій галузі, що ще належить, і як ці технології надалі впроваджуватимуться у серійні автомобілі.

За словами Шебсдата, інженерам вже вдалося звести до мінімуму поздовжні та поперечні крени кузова, а також суттєво покращити динамічні характеристики за рахунок прискореного відгуку на кермові команди та відточеної керованості. «Ця технологія стала ще одним кроком на шляху до високого рівня автопілотування, – додав він. — Ми прагнемо зробити будь-яку подорож максимально комфортною для пасажирів».

Що ж до нової електронної системи рульового управління, то, за задумом Volkswagen, програмне забезпечення дозволить наділити різні моделі, створені на базі однієї платформи, неповторними особливостями. “Після запуску компонентів у серійне виробництво подібна система кермового управління підніме на новий рівень функціональні можливості асистуючих систем, таких як асистент руху смугою Lane Assist і асистент Travel Assist”, – пояснив Шебсдат.

Ще два роки тому Volkswagen заявив, що вкладе у розробку програмного забезпечення для безпілотників 2,6 мільярда доларів, а пізніше, у 2020 році, обсяг інвестицій збільшили до 73 мільярдів євро.

Глава Volkswagen Group Герберт Дисс прогнозує, що вже через 5-10 років технології, що використовуються в автономних автомобілях, будуть достатньо досконалими для виведення таких машин на ринок. Крім цього, це підштовхне розвиток штучного інтелекту.