На Миколаївщині триває капремонт траси через Первомайськ та Доманівку

Свідок.info

У рамках президентської програми продовжуємо капітально ремонтувати трасу Р-75 КПП "Тимкове" – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка на ділянці км 89+100 – км 103+100.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг області.

Арифметика капремонту наразі така: протяжність відрізку траси, що ремонтується – 14 кілометрів; влаштовано основу з органо-мінеральної суміші, укріпленої цементом – 14 кілометрів; укладено перший шар крупнозернистого асфальтобетону – 10 кілометрів; влаштовано фінальний шар покриття із ЩМА – 6 кілометрів.

Дорожні працівники ефективно використовують кожен погожий день аби до кінця року заасфальтувати усі 14 кілометрів та забезпечити безперебійний транспортний зв'язок від смт.Криве Озеро до с.Берізки.

Довжина траси Р-75 у межах Миколаївської області складає 110 кілометрів. Дорога починається від транспортної розв’язки з міжнародною магістраллю М-05 Київ-Одеса та фінішує на перетині з трасою Н-24 Благовіщенське-Миколаїв в районі села Олександрівка.

У перспективі найближчих років автодорогу Р-75 буде відремонтовано по всій протяжності. Таким чином вдасться поєднати найвіддаленіші куточки Миколаївщини новою дорогою європейської якості.