Компанія Buick показала в Китаї своє пілотоване та безпілотне майбутнє

AMPERCAR

Американська марка Buick досі існує багато в чому завдяки Китаю, де давно припала до смаку місцевим автовласникам. Найбільш популярний Buick там саме у форматі мінівена. Річ у тому, що з 1999 року на потужностях спільного виробництва SAIC-GM у Китаї випускається місцевий ексклюзив – мінівен Buick GL8. Вкрай популярний автомобіль змінив вже кілька поколінь і продовжує мати великий попит на китайському ринку.

Не дивно, що спеціально для Піднебесної американці підготували аж два концептуальних мінівени з футуристичним дизайном. Їх представили публіці на автошоу у Гуанчжоу.

GL8 Flagship в принципі вже можна уявити на вулицях: він розвиває ідеї своїх попередників, але тільки в більш футуристичному ключі. Екстер’єр буяє нетиповими для марки лініями та вигинами. Привертає увагу і відсутність дзеркал заднього виду, замість яких встановлені камери. Прямий конкурент нещодавно представленому Voyah Dreamer наголошує не на потужній силовій установці, а на просунутому автопілоті, який володіє системою V2X, тобто автомобіль має можливість “хмарно” зв’язуватися з іншими транспортними засобами та інфраструктурними об’єктами, тим самим збільшуючи безпеку безпілотного руху.

З другим концептом під назвою Smart Pod американці спробували зазирнути у більш віддалене майбутнє. Тут звичних органів управління немає від слова зовсім: всю пілотажну роботу бере штучний інтелект, керувати яким треба з допомогою голосових команд.

Серійних перспектив у моделі, мабуть, немає, проте ця незвичайна “вітальня на колесах” зі столиком, відсіком для чайного набору та величезним 50-дюймовим екраном здатна справити враження не тільки на китайських любителів бренду Buick.