Tesla Model S Plaid буде доступна в Китаї з березня наступного року

AMPERCAR

Ще у вересні 2020 року Tesla представила найшвидшу версію седана Model S, що одержала позначення Plaid. Незабаром затіяний компанією рестайлінг у поєднанні з пандемією та дефіцитом комплектуючих відсунув початок поставок у США на кілька місяців, але китайським споживачам Tesla готова запропонувати найпотужнішу версію Model S у березні наступного року.

Принаймні про це повідомляє Reuters з посиланням на чергові коментарі глави компанії Ілона Маска (Elon Musk) зі сторінок Twitter. Що характерно, у США електромобіль Tesla Model S Plaid за офіційною ціною $129 990 може бути доставлений клієнту вже у грудні поточного року при виборі комплектації з набором коліс Arachnid за $4500. Базовий варіант Tesla Model S з двома електродвигунами замість трьох доведеться чекати до жовтня наступного року, але він при цьому коштує $94 990. Купівля коліс за $4500 у комплекті дозволить наблизити термін постачання на червень.

У Китаї на підприємстві Tesla виробляються тільки електромобілі Model 3 та Model Y, тому Model S Plaid буде імпортуватися на найбільший авторинок світу із США. Вартість даного електромобіля у місцевій валюті складе приблизно $166 000 у перерахунку за поточним курсом. Звичайну версію Tesla Model S китайським замовникам доведеться чекати до кінця наступного року, тому очевидно, що компанія віддає пріоритет реалізації більш дорогих варіантів. Версія Plaid здатна розганятися до 322 км/год проти 250 км/год у базового варіанта, рубіж у 100 км/год вона долає в півтора раза швидше (2,1 проти 3,2 секунди), але запас ходу у потужнішої Plaid не перевищує 637 км, хоча звичайна Tesla Model S здатна на одному заряді подолати 652 км.