Розпочато випуск дитячих автокрісел із вбудованою подушкою безпеки (ВІДЕО)

Avtodream

Виробник дитячих автокрісел і колясок компанія Cybex випуском моделі Anoris T i-Size встановлює нові стандарти безпеки.

Крісло нової моделі обладнане вбудованою подушкою безпеки.

Розробники стверджують, що завдяки вбудованій подушці безпеки нове дитяче автокрісло забезпечує приблизно на 50% більший захист, ніж існуючі моделі.

Інтеграція подушки безпеки в дитяче автокрісло було метою компанії з моменту її заснування. "Протягом десятиліть подушки були важливим елементом безпеки транспортних засобів, захищаючи дорослих від серйозних травм у разі аварії. З моменту заснування Cybex у 2005 році у нас було бачення автокрісла, яке зробило б цю технологію доступною", - зазначив засновник Cybex Мартін Пос.

У звичайному автокріслі, зверненому вперед, дитина кріпиться за допомогою ременів безпеки - так що при лобовому зіткненні голова виштовхується інерцією вперед. Для боротьби з цим, вигнута подушка безпеки, вбудована в протиударний щиток Anoris T, захищає як тендітну голову, так і шию.Інтеграція подушки безпеки в дитяче автокрісло було метою компанії з моменту її заснування. "Протягом десятиліть подушки були важливим елементом безпеки транспортних засобів, захищаючи дорослих від серйозних травм у разі аварії. З моменту заснування Cybex у 2005 році у нас було бачення автокрісла, яке зробило б цю технологію доступною", - зазначив засновник Cybex Мартін Пос.

У звичайному автокріслі, зверненому вперед, дитина кріпиться за допомогою ременів безпеки - так що при лобовому зіткненні голова виштовхується інерцією вперед. Для боротьби з цим, вигнута подушка безпеки, вбудована в протиударний щиток Anoris T, захищає як тендітну голову, так і шию.

Читайте також: Skoda офіційно представила свій найбюджетніший седан

Сидіння також можна відрегулювати в трьох зручних положеннях для більшого комфорту дитини.