Першою моделлю нового бренду Great Wall став «Мехадракон»

Автопоради

Електромобіль назвали в честь боса зі старої відеоігри - через відповідного дизайну.
У структурі китайської компанії Great Wall Motors з'явився черговий автомобільний бренд - Saloon. Під ним будуть випускати преміальні легкові електрокари, в тому числі — на паливних елементах.

Первістком марки став седан Mecha Dragon, який дебютував сьогодні на автосалоні в Гуанчжоу. Свою назву він отримав через специфічний дизайн з безліччю граней: воно відсилає до імені одного з босів з Mega Man 2, популярного платформера кінця вісімдесятих. Ми перевірили — схожість з ігровим «Мехадраконом» дійсно є:

Saloon Mecha Dragon отримав двомоторну силову установку, що розвиває 551 к.с. і 750 Нм, і блок акумуляторів на 115 кіловат-годин. Заяв запас ходу - 802 кілометрі. Що цікаво, батарею можна заряджатися Струм потужністю до 480 кіловатів - це мало не рекордний Показник серед існуючих електрокарів. Всього 10 хвилин такої зарядки - і 50-відсотковий запас ЕНЕРГІЇ відновленій.

Крім просунутої електричної системи, дебютний «Салун» отримав сучасні асистенти водіння, використовують не менше чотирьох лазерних далекомірів і безліч інших датчиків і камер.

Першу партію «Мехадраконов» обмежать 101 екземпляром, кожен обійдеться мінімум в 488 800 юанів (5,6 мільйона рублів). Поставки повинні початися у 2022 році. Наступні моделі Saloon можуть виявитися ще дорожче: мова йде про суми приблизно до 9 мільйонів рублів.

Крім Saloon і власне GWM, в портфель Great Wall Motors входять марки Haval, Tank, Wey і Ora. Перша у нас вже добре знайома, а друга начебто має деякі перспективи.

Галерея: Saloon Mecha Dragon