Електричний Porsche Macan помічений у компанії седана Taycan

AMPERCAR

За випробуваннями повністю електричного аналога Porsche Macan ми спостерігаємо вже понад рік: перші знімки прототипу опинилися у розпорядженні колег із InsideEVs у жовтні 2020-го. Тепер наші шпигуни зафіксували відразу кілька тестових машин, що проходять випробування в компанії іншої батарейної моделі – білого седана Taycan.

Позашляховик, для якого, швидше за все, придумають окреме ім’я, щоб не плутати покупців, поки що не готовий позувати перед камерами в справжньому вигляді, і розробники приховують його за допомогою різних хитрощів. Спереду є імітуючі фари наклейки (хоча справжню світлотехніку в стилі того ж Taycan і концепту Mission E, що передував йому, все одно видно). Задню частину бокового скління також заховали за наклейкою, а на кормі зобразили подібність випускних патрубків.

Дизайн задніх ліхтарів на момент встановлення на конвеєр напевно зміниться – як і кузов загалом. При цьому електромобіль повинен зберегти похилий дах, та й висувний спойлер, швидше за все, залишиться.

Основою для цього позашляховика послужить розроблена спільно з Audi архітектура PPE (Premium Platform Electric), на якій побудують ще кілька моделей, включаючи Audi Q6 e-tron та A6 e-tron. «Електромакан» отримає пневмопідвіску, повнокероване шасі та зарядку навіть швидшу, ніж у «Тайкана».

Прем’єра запланована на 2022 рік. Декілька років по тому бензиновий Macan з великою ймовірністю відправлять у відставку, але якийсь час ці дві моделі будуть продаватися паралельно.