Повне перекриття мосту Патона спричинить жахливі затори у столиці - експерт

КиевVlast

Повне перекриття мосту Патона в Києві, яке планується мером Віталієм Кличком і його оточенням, вкрай негативно позначиться на транспортному потоці столиці, викликавши жахливі затори.
Про це KV стало відомо із повідомлення УНН із посиланням на думку експерта у сфері транспорту Дмитра Беспалова. Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Зазначимо, раніше ЗМІ повідомляли про плани КМДА і мера Кличка на два місяці перекрити рух по мосту Патона з метою його термінового ремонту через вкрай аварійний, небезпечний для життя людей стан.
"Перекриття мосту Патона вкрай негативно позначиться на транспортному потоці столиці. Це підвищить навантаження на інші мости. Затримки можуть збільшитися ще в 1,5 рази, хоча вони і так чималі. Зараз середній час поїздки по місту добре перевищує одну годину, тепер цей час може збільшитися до півтори години", – констатував експерт.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Він наголосив, що столична влада своєю безпорадністю у вирішенні інфраструктурних проблем міста, і так викликає крайнє невдоволення киян – а скоро ситуація посилиться.
"Люди і так незадоволені анонсованим підвищенням тарифів на громадський транспорт. Люди незадоволені станом інфраструктури, люди незадоволені тим, що мер не виконав обіцянки з приводу метро на Виноградар та Подільського мосту. Більше того, люди незадоволені трафіком у Києві, який один з найгірших у світі. І, звичайно ж, закривати один з мостів – це погіршувати ситуацію, тим більше скоро випаде сніг і ситуація стане ще важчою. Все це може призвести до непередбачуваних для влади подій", – підсумував Дмитро Беспалов.
Фото: УННКиевVласть