У столиці за три дні вилучили 15 авто у боржників, які не сплатили штрафи за порушення ПДР

Finance.ua

Органи столичної державної виконавчої служби 17-19 листопада вилучили 15 автомобілів у боржників, які не сплатили штрафи за порушення правил дорожнього руху на загальну суму майже 534 тис. грн.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Михайло Сувало.

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ви також знайдете останні важливі новини для автомобілістів. Підписуйтесь, щоб не пропустити.

«З минулого тижня державні виконавці столиці у співпраці з МВС почали вилучати автівки боржників – злісних порушників правил дорожнього руху. Так, з 17 по 19 листопада органи ДВС вилучили 15 автомобілів боржників, які не сплатили 418 штрафів на загальну суму майже в 534 тис. грн. Власники отримають свої автівки назад тільки після оплати усіх штрафів, послуг евакуатора та витрат, пов’язаних з примусовим виконанням рішень», – сказав Сувало.

За його словами, один із власників вилучених автівок мав 147 неоплачених штрафів на суму близько 130 тис. грн.

«Наразі він уже сплатив борг на депозитний рахунок відділу, надалі ці кошти будуть перераховані до державного бюджету», – уточнив Сувало.

На його думку, така ініціатива Мін’юсту допоможе злісним порушникам переглянути своє ставлення до закону, «адже кожне порушення ПДР – це загроза чиємусь здоров’ю та життю».

Довідка Finance.ua: