Шляховики розповіли про хід ремонту доріг на Кіровоградщині

DOZOR

На Кіровоградщині цьогоріч будівельний сезон охопив 355 кілометрів доріг загального користування державного значення. Про це під час брифінгу повідомила заступник начальника служби автодоріг області Жанна Петрович сьогодні, 24 листопада, інформує медіапортал DOZOR.
«Будівельний сезон у 2021 році охопив 335 кілометрів доріг загального користування державного значення. Найзнаковіший і найбільший об’єкт – це дорога М-30, яка об’єднала в собі дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине та частину дороги Н-01 Київ – Знам’янка. Загальна протяжність, що охоплена ремонтом – 153 кілометри. Наразі практично завершено роботи на ділянках між Кропивницьким та кордоном з Черкаською областю. Втім, ще досить значний обсяг робіт залишається на відрізку між Кропивницьким та Знам’янкою та на двох штучних спорудах у селах Куколівка та Пантаївка», - розповіла Жанна Петрович.

Нині на 55% завершені роботи з ремонту шляхопроводу між Кропивницьким та селищем Новим.
«Наразі завершено всі роботи з цементобетоном і вже розпочато влаштування гідроізоляційного килиму. Далі – влаштування асфальтобетону та бар’єрного огородження. За розрахунками, на початку грудня плануємо дати проїзд транспорту. Роботи ж на цьому не завершуються, він є перехідним на наступний рік. Ремонт триватиме і взимку, а самі види робіт залежатимуть від погодних умов. Зокрема, робота буде зосереджена під самим шляхопроводом – на укріпленні стійок, конусів та балок», - пояснила Жанна Петрович.
На відрізку км 707 – км 714, що співпадає з об’їзною дорогою Кропивницького наразі вже виконано фрезерування по всій протяжності, тривають роботи з укріплення узбіч та влаштування нижніх шарів асфальтобетону. Загальний відсоток виконання - 45%.
Відрізок км 714 – 718. Станом на 23 листопада виконання складає 100%.