Новий Range Rover дістався до України: п’ять головних фішок новинки

Car Diagram

Україна стала однією з перших країн у світі, де дебютувало нове покоління люксового британського позашляховика Range Rover, пише видання CarDiagram.

Світова прем’єра довгоочікуваної новинки відбулася наприкінці жовтня 2021 року у Великій Британії. І ось менш ніж за місяць Range Rover наступного покоління дістався берегів Дніпра.

Якщо ви не є шанувальником автомобілів Land Rover, скоріш за все, ви навряд чи побачити принципові зміни у зовнішності всюдихода. Дійсно, з точки зору екстер’єру це більше схоже на рестайлінг, ніж на зміну поколінь.

Але зовнішність оманлива. В середині це зовсім інший автомобіль. Щоб переконати вас у цьому, CarDiagram зібрала п’ять головних фішок нового Range Rover.

1. Задні колеса, що повертаються

Range Rover 2022

Задні колеса нового Range Rover можуть повертатися більш ніж на 7 градусів. На малих швидкостях вони повертаються у бік, протилежний переднім колесам. А на швидкостях понад 50 кілометрів на годину – в той самий бік, що і передні колеса.

Це дозволяє поліпшити маневреність автомобіля. Задня вісь, що підрулює, дозволила домогтися радіусу розвороту всього в 11 метрів — це найкращий показник за всю історію Range Rover.

2. Новий мотор від BMW

Range Rover отримав новий флагманський мотор – 4,4-літровий бензиновий турбований двигун потужністю 530 кінських сил. Розробкою цього мотору займалася німецька BMW. Такий саме апарат баварці ставлять на свої заряджені кросовери з індексом M50i.

3. Активні стабілізатори поперечної стійкості

Позашляховик отримав активні стабілізатори поперечної стійкості з електроприводом. Їх основною перевагою британці називають ефективність під час боротьби з кренами та виняткову швидкодію.

4. Третій ряд сидінь

Салон Range Rover 2022

Вперше у Range Rover з’явиться третій ряд сидінь. Його отримає подовжена на 200 міліметрів версія позашляховика.

5. Електрична версія

Нова гібридна версія Range Rover не просто вміє заряджатися від розетки, а й проїжджати виключно на електричній тязі до 100 кілометрів. Тобто, на невеликі відстані позашляховик можна використовувати як справжній електромобіль.