Маск прокоментував наміри JPMorgan відсудити у Tesla $162 млн

Finance.ua

Інвестиційний банк JPMorgan подав позов до суду на компанію Tesla з вимогою виплатити $162 млн у рамках судової суперечки навколо особистих твітів Ілона Маска.

Про це пише Investing.com з посиланням на CNBC.

Суперечка стосується переоцінки варантів, що ґрунтуються на заявах гендиректора Tesla Ілона Маска у 2018 році про те, що компанія Tesla буде приватизована.

JPMorgan стверджує, що Tesla порушила умови контракту, який було підписано для перегляду ціни варантів. Tesla мала надати акції або кошти, якщо ціна її акцій перевищить встановлену договором ціну виконання до певної дати, як йдеться в позові.

Суперечка виникла в той момент, коли JP Morgan вніс зміни у вартість варантів, після того як Ілон Маск написав у Twitter у серпні 2018 року, що він розглядає можливість приватизації компанії за ціною $420 за акцію, а потім ще раз, коли він за кілька тижнів відмовився від ідеї приватизації Tesla.

Пізніше Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) звинуватила Маска у шахрайстві з цінними паперами, тому й самій компанії Tesla, і Маску довелося заплатити по $20 млн окремо для врегулювання позову.

Ілон Маск з гумором прокоментував позов JPMorgan Chase до його компанії на $162 млн. В інтерв’ю The Wall Street Journal мільярдер пригрозив залишити поганий відгук про інвестбанк в Мережі.

«Якщо JPM не відкличе свій позов, я поставлю їм одну зірку на Yelp (агрегатор відгуків про заклади та бізнеси). Це моє останнє попередження!» – уточнив Маск.

Про те, що JPMorgan подав до суду на виробника електрокарів, стало відомо минулого тижня. Організація звинуватила компанію в «грубому» порушенні умов одного з контрактів, вимагаючи від неї $162,2 млн.