Suzuki планує новий позашляховик на базі Swift Sport

Motorcar

Переорієнтація ринку на кросовери дається взнаки й Suzuki теж готує амбітний наступ на нішу компактних позашляховиків. До речі, нещодавно нове покоління Suzuki SX4 S-Cross засвітилось майже без камуфляжу й до офіційної прем’єри.

Проте, ринок вимагає нових субкомпактних кросоверів, які фактично створені на базі звичайних хетчбеків. Згадайте, хоча б Toyota Yaris Cross.

А отже Suzuki Swift одразу опиняється в центрі уваги, тим більше що нове покоління хетчбека вже має з’явитись у 2022 році. Проте тепер, за інформацією місцевих медіа, окрім спортивного варіанту Swift Sport, модель отримає й кросоверну версію.

Кросовер на базі Suzuki Swift Sport

Тізер Suzuki Swift Sport від BestCarWeb

Suzuki усвідомлює провідну роль, яку відіграють субкомпактні позашляховики на Старому континенті. Зокрема, кросовери у сегментах B та C.

Беручи до уваги розрив між найменшим «паркетником» Suzuki Ignis, що продається на європейському ринку, і Suzuki Vitara, виробник побачив ідеальну можливість заповнити цю прогалину за допомогою абсолютно нової моделі.
За припущеннями, бренд візьме за відправну точку нове покоління Swift, а точніше спортивний варіант Swift Sport. Очікується, що новий Swift Sport надійде в європейські дилерські центри як модель 2023 року. На разі, проект уже триває, хоча знаходиться на початковій стадії.

На основі інформації від японських медіа, субкомпактний кросовер, як й новий Swift Sport, зробить ставку на електрифікацію. У ньому буде використовуватися легка гібридна технологія Suzuki (MHEV), відома як SHVS й про яку можна почитати у тест-драйві «Ігніса».

Дата появи нового кросовера Suzuki

Suzuki Vitara 2023 року. Фото: Motor.es

Раціональнішим вибором для створення новинки було б використання звичайного Swift, але базування на спортивній моделі, можливо, означає розробку кросовера B-сегменту зі спортивним підходом.

Проте деяка інформація вже просочилась в спеціалізовану японську пресу.
Під капотом нового позашляховика Suzuki буде 1,4-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун, який буде електрифікований за допомогою легкої гібридної системи (MHEV) на 48 вольт.

Припускається, що кросовер на базі Suzuki Swift Sport з’явиться як модель 2024 року, а отже може бути презентований вже у 2023 році. Назва новинки теж поки не оголошена, але за аналогією можна припустити, що це може бути Suzuki Swift Cross.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es