Діляною дороги Луцьк-Львів обмежили рух: що відомо

Волинь#infa

На ділянці дороги Львів-Луцьк обмежили рух транспорту по тимчасовому мосту у селі Гайок. У наступні два дні там будуть монтувати балки на основному мості. Про це повідомив у коментарі Суспільному речник Служби автомобільних доріг у Львівській області Іван Бондар.

Для безпеки водіїв ділянку дороги перекрили. Рух транспорту по тимчасовому мосту заблокували від 8:00 до 19:00. Обмеження діять 25 та 26 листопада, пише Суспільне.

“Обмеження руху пов’язано з тим, що приступаємо до монтажу балок основного мосту і туди має заїхати техніка. Для цього потрібні місця і тому тимчасовий міст не буде доступний для проїзду. Тимчасовий міст також використовуватиметься для під’їзду техніки”, — сказав Іван Бондар.

Для об’їзду перекритої ділянки на дорозі Львів-Луцьк розробили дві схеми руху: для легкових транспортних засобів загальна маса яких менше 5 тонн: по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква до міста Великі Мости, по О160601 Рава-Руська-Гайок до селища Добротвір та до села Гайок та у зворотному напрямку. для вантажних транспортних засобів загальна маса яких більше 5 тонн: М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підліски-Буськ, Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни по ділянці Буськ – Лопатин, Т-14-10 Броди – Червоноград по ділянці Лопатин-Радехів та у зворотному напрямку. Речник служби автомобільних доріг Іван Бондар додає, що за два дні встановлять частину балок, інші балки привезуть і встановлять згодом. Тобто такі обмеження руху, можуть відбуватися і у грудні.

“Після цього, як усі балки будуть змонтовані, заливаємо накладну плиту. Також з двох сторін будуть перехідні плити. Після цього будуть облаштовувати “дорожній одяг” на самому мосту. І також потрібно реконструювати по 250 м під’їздів до основного мосту, адже дорога буде розширена. Наступні етапи — розмітка, встановлення знаків”, — додав Іван Бондар.

Що відомо 3 травня на Львівщині у селі Гайок обвалився міст через річку Західний Буг. Це частина догори Львів – Луцьк. Внаслідок обвалу мосту ніхто не травмувався.

4 травня головною причиною обвалу мосту назвали те, що попри заборону, ним їздили вантажні автомобілі

7 травня Служба автомобільних доріг затвердила схеми об’їзду моста на дорозі “Львів-Луцьк”

На Львівщині упродовж трьох місяців мали обстежити усі мости, які мають ознаки аварійності.

Невдовзі для маршруток розробили спеціальну схему руху: одна маршрутка зі Львова доїжджає до місця обвалу, далі люди проходять через піший перехід, там їх забирає інший автобус. Така ж схема діє у зворотному напрямку.

У серпні на дорозі Львів-Луцьк поблизу села Гайок збудували тимчасовий міст. Ним могли їздити легкові авто, автобуси та невеликі вантажівки. На в’їзді на міст встановили обмежувальні рамки висотою 3 метри. Максимальне навантаження цього мосту 40 тонн.