Перші 2 проєкти концесії доріг в Україні планують реалізувати наступного року - МІУ

Finance.ua

Міністерство інфраструктури України в 2022 році розраховує на старт двох пілотних проєктів концесії автодоріг за принципом «плати за доступність».

«Минулого року „Укравтодор“ презентував шість пілотних проєктів. До кінця цього року плануємо підписати договір між МІУ, „Укравтодором“, EBRD і IFC, який передбачає впровадження проєкту в два етапи. Перший етап, який повинен бути запущений в 2022 році, включає пілот на маршрутах Ягодин-Ковель-Луцьк і Харків-Дніпро-Запоріжжя», — повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Читайте також: Мінінфраструктури назвало орієнтовну вартість проїзду платними дорогами

За його словами, в цих проєктах плата за проїзд не передбачається, оскільки партнер буде повертати вкладені інвестиції через механізм «плати за доступність», обслуговуючи утримання дороги і придорожню інфраструктуру і отримуючи за це платежі з бюджету.

«Запропонована модель будується на довгострокових контрактах з утримання доріг — OPRC. Тобто інвестор зобов’язується виконувати всі вимоги щодо якості, безпеки і комфорту дороги», — підкреслив Кубраков.

За його словами, крім того, Мінінфраструктури працює над проєктами класичної концесії: інвестор будує за свої гроші і потім повертає інвестиції за рахунок зняття плати за проїзд такою дорогою — спільно з приватним бізнесом.

«Зараз одна з великих дорожніх компаній України вийшла з приватною ініціативою на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва дороги за маршрутом Краковець-Львів-Броди-Рівне. ТЕО має відповісти на питання про доцільність запуску платного маршруту: чи буде тут 100%-ний приватний капітал або ж держава буде присутня в якомусь форматі», — підкреслив Кубраков.