Suzuki SX4 S-Cross отримав нове покоління

Motorcar

Хоча зображення нового покоління SX4 S-Cross потрапили в Мережу до презентації, марка не поспішала з офіційним дебютом, який був призначений на 25 листопада.

Тепер кросовер, який відомий в Україні під назвою Suzuki SX4, змінив покоління.

Що змінилось?

Платформа не змінилася, як й габарити: довжина 4300 мм, ширина 1785 мм, висота 1585 мм, колісна база 2600 мм. Місця в багажнику стільки ж – 430 літрів, а ось при складених задніх спинках тепер не 1269 літрів як раніше, а 1230 літрів.

За дизайном відмінностей багато: у кросовера змінили передню та задні частини, а оптика повністю світлодіодна.

У салоні найбільшою новинкою став новий інформаційно-розважальний комплекс із 9-дюймовим екраном, а сам дисплей височить над торпедо. Проте приладова панель залишилася аналоговою, що знову говорить про пріоритети марки у створенні бюджетних кросоверів. Тим не менш, замість задньої камери за доплату доступна система кругового огляду.

Під капотом

Початковим мотором для європейців, як і раніше, є турбована 129-сильна «четвірка» 1.4 Boosterjet, причому її за замовчуванням поставлятимуть з 48-вольтовим стартер-генератором, котрий додає ще 14 «коней» у перші секунди розгону. У трансмісії – механічна коробка або автомат незалежно від типу приводу (доступний передній та повний).

У другій половині 2022 року в сімейство увійде плагін-гібрид, але подробиць поки немає. Через три роки після цього очікується вихід і повністю електричної версії.

Наразі новий Suzuki SX4 S-Cross до кінця цього року отримають європейці. Специфікації для українського ринку обіцяють розкрити згодом.

До речі, нещодавно стало відомо, що бренд може створити новий компактний кросовер на базі Swift Sport.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1