Анонсовано нове покоління улюбленого позашляховика українців

Car Diagram

Журналісти дізналися, коли відбудеться світова прем’єра нового Toyota Land Cruiser Prado – найпопулярнішого позашляховика в Україні. Як стверджують джерела, новинка буде близька до свого старшого брата – Land Cruiser 300, пише видання CarDiagram.

За даними видання AutoHome, новий «Прадо» дебютує у серпні 2022-го. Тобто, чекати на улюбленця українцям лишилося менше року.

Позашляховик переїде на нову платформу, що дозволить зробити більш низький центр тяжіння. А нові матеріали конструкції зроблять автомобіль легшим.

Новинка має отримати повністю світлодіодну оптику. Але найголовніші зміни відбудуться у салоні Prado. Всюдихід нарешті отримає сучасний інтер’єр. З’явиться повністю цифрова панель приладів, великий дисплей та потужна аудіосистема від JBL на 12 динаміків.

Гама моторів – поки що загадка. За попередніми даними, Land Cruiser Prado нового покоління буде доступний з 2,5-літровим атмосферним двигуном, який здатен видавати 205 кінських сил і 250 Нм обертального моменту.

Буде доступний і дизельний агрегат, але його характеристики не розголошуються.

Який вигляд матиме новинка, теж невідомо. Але нещодавно в мережі з’явилися неофіційні зображення наступного Prado. Далеко не факт, що позашляховик матиме саме таку зовнішність. Але подивитися на рендери все одно цікаво.

В Україні Toyota Land Cruiser Prado – це непросто найпопулярніший позашляховик. Модель входить в десятку найбільш продаваних автомобілів країни.

Також в Україні зовсім нещодавно дебютував найдорожчий позашляховик Land Rover. Про його головні фішки CarDiagram розповідала у матеріалі за цим посиланням.