Новий кросовер Kia отримав 27-дюймовий екран, дисплей замість решітки радіатора і салон-трансформер

Avtosota

Південнокорейський автомобільний бренд Kia публічно представив концептуальну версію електричного кросовера Concept EV9. Презентація відбулася в Лос-Анджелесі в рамках автомобільного шоу.

Відомо, що новий концепт покликаний визначити вектор розвитку компанії в даному класі автомобілів. Очевидно, до такого рішення власників компанії підштовхнули хороші результати електричної моделі Kia EV6. Дивлячись на новику електричного концепту, можна сказати, що модель виглядає масивно, помітно і ультрасучасно. В екстер’єрі можна виділити гострі незграбні форми, унікальний дизайн, наявність декоративних накладок і більші колеса з унікальним малюнком колісних дисків.

В основу Concept EV9 покладена сучасна модульна платформа E-GMP, яка також використовується в інших електромобілях компанії.

Розміри Kia Concept EV9 (мм):

* Довжина – 4930;

* Ширина – 2055;

* Висота – 1790;

* Колісна база – 3100. На одному заряді автомобіль здатний проїхати до 480 кілометрів. Підзарядка акумулятора може виконуватися за допомогою 350-кіловатного терміналу. Час поповнення енергії з 10 до 80 відсотків займає близько 20-30 хвилин.

Цікавою особливістю електромобіля є його передня частина, де замість решітки радіатора розташувався дисплей. Він здатний виконувати функцію габаритних вогнів, а також влаштовувати своєрідне «світлове шоу». Ще, серед цікавих рішень, можна відзначити наявність сонячних панелей, розташованих в районі капотних повітропроводів. В якості бічних дзеркал використовуються інноваційні камери спостереження.

Що стосується внутрішнього простору, то тут виділяється великий 27-дюймовий сенсорний дисплей, за допомогою якого можна управляти мікрокліматом, мультимедією і унікальними регулюваннями в салоні, здатними кардинально трансформувати внутрішнє оздоблення. Так, серед внутрішніх трансформацій інтер’єру є три режими: “Активний”, “Пауза” і “Задоволення”.

Перший має на увазі створення сприятливих умов при русі авто, другий – під час стоянки розгортає сидіння обличчям один до одного, а другий ряд трансформується в стіл. Третій режим – найбільш актуальним буде для більш довгої стоянки з можливістю милуватися навколишнім середовищем.