4 області та 3 міста отримали нові камери фіксації порушень ПДР

Avtosota

Автоматичний контроль на дорогах України продовжує посилюватись. Система відеоспостереження «Каскад» з автоматичною фото- та відеофіксацією правопорушень ПДР поповниться ще на десяток камер. Нове обладнання розпочне роботу з 26 листопада поточного року.

Так, додаткові камери будуть встановлені та розпочнуть роботу в областях: Харківська обл, Миколаївська обл, Рівненська обл, Донецька обл. А також у містах: Львів, Запоріжжя та Тернопіль.

Місця розташування на трасах. Більш точно по областях: Харківська область: 49 км + 934 траси Р-46, у бік м. Богодухів (вул. Шевченка).

Миколаївська область: дві камери – 200 км плюс 036 автошляху Н-24 у бік міста Миколаїв. А також 139 км + 684 траси М-14 у бік села Костянтинівка.

Донецька область: 36 км + 492 автошляхи Н-20, у бік міста Костянтівка.

Рівненська область: дві камери – 328 км плюс 826 траси М-06 у напрямку міста Києва. А також 394 км + 318 км М-06, у напрямку міста Львів. Місця розташування у містах. Точніше по містах: У Тернополі додаткова камера фіксації запрацює проспектом Степана Бандери №90, у бік вулиці Євгена Коновальця.

У Запоріжжі камера запрацює на вулиці Немировича-Данченка №73, у бік вулиці Лермонтова.

У Львові підключаться дві камери: вулиця Княгині Ольги №100-К у бік вулиці Володимира Великого; по проспекту Святого Іоанна Павла II №35, у бік проспекту Червоної Калини. Таким чином, загальна кількість камер фіксації порушень правил дорожнього руху становитиме 246 одиниць. Дані прилади розташовані вже у 15 областях та 46 містах.

Встановлення приладів «Каскад» на дорогах України викликано потребою посилити контроль за безпекою руху транспорту та фіксувати за допомогою відеозапису та фото правопорушників.