Які моделі Kia, Hyundai, Nissan і Renault з тріском провалили нові краш-тести

Avtosota

Наскільки автомобіль безпечний, хвилює практично кожного автовласника, особливо, якщо мова йде про безпеку на дорозі. З цієї причини існує безліч краш-тестів, що визначають рівень і ступінь уразливості авто.

Експерти видання Motor склали список автомобілів, які показали найгірші результати в таких випробуваннях.

За даними фахівців, в числі автомобілів, які провалили тести на безпеку при зіткненні є як бюджетні моделі, так і більш дорогі. Але також до списку антирейтингу потрапили “легковики”, які користуються високою популярністю в українців.

Автомобілі з найгіршими показниками безпеки за результатами краш-тестів Так, наприклад, крос минулого покоління Хюндай Туксон проявив себе далеко не з кращого боку при лобовому і бічному зіткненнях. У стандартній комплектації авто є всього лише пара подушок безпеки і немає системи стабілізації. У підсумку, водій і пасажир, що сидять спереду захищені тільки на 51%, пішоходи – на 50%, а діти – на 4%.

Ще одна модель південнокорейської марки засмучує своїми показниками краш-тесту – Hyundai Accent. Цей седан в стандартному наборі має одну подушку безпеки, яка нічим не може допомогти передньому пасажиру. Також через відсутність утримуючих систем тут спостерігається поганий рівень захисту дітей. Як підсумок – нуль зірок від експертів, які проводили тестування.

Також в цей список доданий кросовер Renault Duster останнього покоління. 22% – при захисті дітей, 29% – при захисті дорослих, а при бічному зіткненні у моделі відкрилися двері і стало витікати паливо. Крім перерахованих вище авто в список проваливших краш-тести потрапили такі популярні серед українців моделі як: Kia Sportage;

Рено Сандеро Степвей і Логан;

Jeep Wrangler;

Кіа Піканто;

Nissan X-Trail;

Мітсубісі L200.