Оголошено комплектації та ціни оновленого українського кросовера

Автотема

Раніше ми вже повідомляли, що чеський бренд Skoda наприкінці минулого року провів презентацію оновленого компактного кросовера Karoq. Пізніше стало відомо, що дана модель стане доступною і для українського споживача. Тепер настав час повідомити про вартість автомобіля, яка, до речі, стане трохи вищою за попередника. Новий варіант кросовера Skoda Karoq вже доступний для замовлення в Україні, а офіційним дистриб’ютором марки є компанія «Єврокар», яка також займається складанням цього автомобіля, інформує Avtosota.

Українському покупцеві кросовер пропонується у трьох виконаннях комплектації: Ambition, Active, Style.

Мотори

Якщо говорити про силові агрегати, то тут цілком очікувано. Для самої «бюджетної» модифікації передбачений двигун із віддачею 150 «коней» об’ємом 1,4 літра, а на дорожчі версії встановлюється дизельний агрегат із турбонаддувом об’ємом два літри продуктивністю 115 або 150 «коней».

Ціни

У найскромнішому виконанні крос обійдеться своєму покупцю щонайменше за 669 тисяч грн, а найдорожча версія коштуватиме вже 765 тис грн. Таким чином, подорожчання оновленого кросовера становило від 1500 до 2300 доларів, залежно від виконання. Варто нагадати, що модель Шкода Карок зараз є однією з найпопулярніших моделей чеського бренду, поступаючись верхівкою лідерства лише Октавії.

Починаючи з 2017-го року кросовер розійшовся по 60 країнах у всьому світі в кількості близько півмільйона екземплярів.

В активі паркетника колісні диски сучасного дизайну розміром від 17 до 19 дюймів, цифрова панель приладів, мультимедійний центр з підтримкою мобільних додатків, функція бездротової зарядки смартфона, система розпізнавання дорожніх знаків, а також адаптивний круїз-контроль та інше обладнання.