Subaru оновила кросовер Forester для Європи

Motorcar

Subaru Forester модельного 2022 року дебютує в Європі з агресивнішим зовнішнім виглядом, а також отримає важливий пакет внутрішніх інновацій та підвищення ефективності за допомогою нової гібридної системи.

Хоча у США та Японії «Форестер» презентували ще минулого року то до Європи японська модель дістанеться лише цьогоріч. Звісно, відповідно до специфікацій, адаптованих до вимог ЄС.

Рестайлінг

П’яте покоління Forester було випущено на ринок три роки тому, а отже всередині генерації Subaru почала вдосконалення однієї зі своїх найважливіших моделей у всьому світі.

Цифри говорять самі за себе: з моменту виведення на ринок у 1997 році в Європі було продано майже 357 000 одиниць.

Ззовні «Лісник» виглядає майже як абсолютно нова модель, оскільки передня частина суттєво змінилась завдяки новим світлодіодним фарам, більшій решітці радіатора та переробленому бамперу.

Subaru також оновила палітру кольорів кузова, додавши нові фарби.

Інтер’єр та комплектації

Дизайн інтер’єру практично не змінили, хоча з’явилась оновлена інформаційно-розважальна система з новим 8-дюймовим сенсорним екраном, який додає можливість підключення Android Auto та Apple CarPlay.

Також буде впроваджена системи управління жестами, якими можна буде керувати системою клімат-контролю.

Особливу увагу приділили вдосконаленню однієї з найважливіших систем допомоги «Eyesight», оновивши такі системи:

Двигун для Європи

Для європейських покупців оновлений позашляховик буде доступний з єдиною версією двигуна з технологією «e-Boxer Hybrid». Опозитний чотирициліндровий двигун має об’єм 2,0 л та розвиває максимальну потужність 150 к.с.

Система налаштована для рекуперації енергії гальмування та вимикає двигуна під час спуску та уповільнення.

Позашляховик вже у стандартній версії пропонуватиме повний привід «S-AWD», який матиме активне векторування крутного моменту двигуна. Покращено роботу систем «e-Active Shift Control» та «X-Mode», яка працюватиме до максимальної швидкості 35 км/год на бездоріжжі.

Європейському підрозділу Subaru залишається лише оголосити ціни та дату старту продажів Forester, але запуск очікується не пізніше весни.

У Північній Америці раніше також був презентований Subaru Forester Wilderness, а також новий двигун для кросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es