19-річний хакер зламав автомобілі Tesla у різних країнах світу

Sundries

19-річний хакер з Німеччини стверджує, що отримав доступ до деяких функцій більш ніж двох десятків автомобілів Tesla у 13 країнах світу. Доступ був отриманий не через вразливість в інфраструктурі Tesla, а через використання власниками сторонніх сервісів і ключів API.

Маючи доступ до 25 автомобілів Tesla, Коломбо каже, що може відключити режим Sentry Mode, відкрити двері, відкрити вікна та завести машину за допомогою дистанційного керування — все це без відома власника. Він також може бачити точне розташування автомобіля. Він підтвердив виданню Drive Tesla, що принаймні один із постраждалих автомобілів знаходиться в Кітченері, Онтаріо.

На щастя, хакер каже, що не має наміру використовувати це на шкоду, а хоче зв’язатися з власниками, щоб вони знали, як краще захистити свої облікові записи. На жаль, він поки що не зміг придумати, як це зробити.

Пізніше Коломбо підтвердив, що зараз він координує свої дії з командою безпеки Tesla, щоб повідомити постраждалих власників.

Як ми вже повідомляли, більше половини всіх електромобілів Tesla у світі тепер випускає гігафабрика у Шанхаї. Також один блогер з’ясував, на скільки вистачить заряду Tesla Model X та Tesla Model Y для обігріву взимку.