Автодорівці показали, як ремонтують опори Південного мосту, «аварійні» фото яких публікують ЗМІ

Київ media

Комунальна корпорація «Київавтодор» знову наголосила, що на Південному мосту тривають ремонтні роботи, в тому числі і з відновлення бетонних опор. Про це повідомляє прес-служба і публікує відповідні фото.

Так комунальники прокоментували опубліковані в ЗМІ та мережі Інтернет фото побитих опор Південного мосту. В автодорі вказують, що «деякі медіа використовують знімки для залякування жителів».

«Насправді, на фото – один із етапів ремонту опор. З основних несних конструкцій, будівельники знімають захисний шар бетону. Це потрібно, щоб в подальшому посилити опори додатковим армованим каркасом. Після армування, за сприятливих погодних умов, виконають бетонування. А щоб вода не пошкоджувала конструкції, додатково нанесуть полімеризований захисний шар покриття» —йдеться в дописі.
Повідомляється, що такі роботи уже виконані на 10 стійках опор естакади.
Крім того, в компанії обіцяють ліквідувати й пошкодження на балці прогонової будови.
«В рамках ремонту, там також виконають комплекс робіт з оновлення консольної частини. Капітальний ремонт опор, ригелів, який передбачає і заміну деформаційних швів розпочався у серпні 2021 року. Й продовжується у 2022-му році. Варто зазначити, що фахівцями підприємства «Київавтошляхміст» ведеться постійний моніторинг експлуатаційного стану усіх споруд Південного мостового переходу через р. Дніпро. На сьогодні, основні несні конструкції зазначених споруд перебувають у задовільному стані й не створюють загрози для транспортних засобів і пішоходів» — зазначили в «Київавтодорі».
Зауважимо, що восени 2021 року столичні дорожники повідомляли, що Південний міст повністю поремонтують у 2022-му, щоб у наступні роки мати можливість закривати на ремонт мости Патона та метро.

Фото: Фейсбук