Нова Honda Civic стала автомобілем року у Північній Америці

Автопоради

У номінаціях пікап та позашляховик здобули перемогу моделі «Форд».
У листопаді на міжнародному автосалоні в Лос-Анджелесі оголосили фіналістів конкурсу «Північноамериканський автомобіль, пікап та позашляховик року» (скорочено NACTOY). А тепер стали відомими переможці престижних номінацій.

Серед легковиків на перемогу претендували Honda Civic, Lucid Air та спортивні Volkswagen Golf GTI та Golf R. Серед пікапів до фіналу дісталися Ford Maverick, Hyundai Santa Cruz та електричний Rivian R1T. До категорії позашляховики увійшли Ford Bronco, Genesis GV70 та Hyundai Ioniq 5.

Переможцями стали:

Honda Civic нового покоління;
Ford Maverick;
Форд Bronco.

Початковий список номінантів включав 36 нових моделей, до другого етапу дійшли 23, а до фіналу – 9. До складу журі входять автомобільні журналісти зі США та Канади, їх 50 осіб.

Галерея: Ford Bronco – перший тест-драйв

Торік найкращою легковою машиною стала Hyundai Elantra – корейський седан випередив свого преміального співвітчизника Genesis G80 і Nissan Sentra, які також дісталися фіналу. У категорії позашляховиків перше місце зайняв електричний кросовер Ford Mustang Mach-E, який набрав більше очок, ніж Genesis GV80 та Land Rover Defender. У номінації пікапів експерти визнали F-150.

Конкурс NACTOY проходить вже 27 років, проте до 2017 року переможців визначали лише у двох категоріях: легкові автомобілі та позашляховики, де змагалися та пікапи теж.

Галерея: Ford Maverick