У Skoda розповіли, коли закінчиться дефіцит напівпровідників

BizUa

Skoda опублікувала звіт про глобальні продажі за 2021 рік: незважаючи на пандемію і триваючий дефіцит електронних компонентів, xеській компанії вдалося реалізувати по всьому світу 878,2 тисячі нових автомобілів.

Згідно з прогнозами марки, вже в другій половині нинішнього року ситуація з поставками напівпровідників нормалізація, що позитивно позначиться на обсягах продажів.

Бестселером Skoda в минулому році стала Octavia, яка розійшлася по всьому світу в кількості 200,8 тисячі примірників (-22 відсотки щодо результату 2020 року). На другому місці-кросовер Kamiq з показником 120,7 тисячі штук (-6,1 відсотка). Замикає трійку Karoq (119,2 тисячі штук).

У першу п’ятірку також потрапили Fabia і Kodiaq, продажі яких склали 99,1 і 98,6 тисячі одиниць відповідно, причому попит на Fabia просів на шість відсотків, а на Kodiaq — на 25,1 відсотка.

Окремо в компанії відзначили показники електричного Eniyaq, чий сумарний обсяг поставок склав майже 45 тисяч примірників.

На 2022 рік Skoda запланувала вихід оновлених версій Kodiaq і Karoq, а також нового електричного крос-купе Enyaq Coupe iV.