З 2024 року Mercedes-Benz самостійно розроблятиме силові установки для електромобілів

Finance.ua

В останні роки перед класичними автовиробниками виникла проблема швидкого переходу на електротягу, актуальність якої посилюється під натиском захисників навколишнього середовища. Німецький концерн Daimler досі покладався на співпрацю зі сторонніми виробниками електродвигунів і батарей, але з 2024 року зосередить їх розробку у власних руках.

Про це в інтерв’ю виданню Automobilwoche розповів глава Daimler з розробок Маркус Шефер (Markus Schaefer).

Платформи MMA і MB.EA, електромобілі на базі яких вийдуть на ринок в 2024 році, будуть створені фахівцями Mercedes-Benz, а не партнерами автогіганта.

«Ми прагнемо контролювати всю систему — електродвигун, батарею і силову електроніку, настільки добре, наскільки це можливо, адже в сфері ДВЗ це зараз відбувається точно так само», — пояснив представник компанії.

Для моделі EQS німецький автоконцерн отримує тягові акумулятори від китайської компанії CATL, електродвигуни для машин сімейства EQ розробляються відомою компанією ZF, а також Valeo Siemens, якщо говорити саме про флагман EQS. Випускати батареї для електромобілів на території Європи концерн має намір у співпраці з Stellantis і ACC. У найближчі роки кількість профільних підприємств в регіоні може досягти восьми штук.

У сфері розробки нових типів батарей ведеться співпраця з американською компанією Factorial Energy.

Німецький гігант, напевне, прагне розвивати власні компетенції у сфері створення електромобілів, щоб отримати не тільки технологічну перевагу, але і можливість сильніше впливати на власну норму прибутку.