Kymco представила доступний електроскутер із запасом ходу 199 км та навігацією

Finance.ua

Тайванський виробник мототехніки Kymco представив нову модель електричного скутера Like 125 EV, яка зможе похвалитися такими особливостями, як запас ходу в 199 км на одному заряді і вбудована система навігації.

Like 125 EV досить легкий, якщо порівнювати з іншими моделями з аналогічними характеристиками. Скутер важить всього 94 кілограми, що позитивно позначиться на зручності його використання в міських умовах.

Силова установка транспортного засобу видає 4,3 кінські сили, чого цілком достатньо для того, щоб комфортно почуватися в міському трафіку. Скутер підтримує встановлення п’яти акумуляторів Ionex, які заряджаються менш ніж за годину. При цьому термін служби батарей становить до 1000 циклів зарядки.


Зображення: Kymco

Що стосується дизайну, Kymco Like 125 EV зовні виглядає як актуальні моделі скутерів компанії з ДВЗ. Однак електричний скутер виділяється на тлі своїх бензинових побратимів обідком фари, поручнем пасажира, обробкою панелі приладів і панелі заднього ліхтаря в синьому кольорі. Що стосується приладової панелі, вона може похвалитися досить великим та інформативним екраном.

Ціна Kymco Like 125 EV на європейському ринку становить 1200 євро.