Шмигаль доручив напрацювати механізми модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це інформує Урядовий портал за результатами наради з питань модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Зокрема, під час наради Прем’єр-міністр дав завдання Міністерству інфраструктури спільно з Міністерством фінансів та Міністерством юстиції напрацювати ефективні механізми, які дозволять цього року реалізувати масштабний проєкт з модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску на державному кордоні.

«Цього року в межах програми Президента «Велике будівництво» має розпочатися перетворення міжнародних автомобільних пунктів пропуску на сучасні об’єкти з комфортними зонами очікування. Проходження кордону повинне стати максимально швидким і зручним для громадян та бізнесу, адже це обличчя нашої держави», — зауважив Шмигаль.

Читайте також: Шмигаль анонсував підписання Україною цьогоріч торгівельних угод з низкою країн

У нараді взяли участь міністр інфраструктури Олександр Кубраков, міністр юстиції Денис Малюська, представники Міністерства фінансів, Державної прикордонної служби та Державно митної служби.

Як повідомляло раніше Міністерство інфраструктури, в рамках «Великого будівництва» на 2022 рік запланована активна розбудова прикордонної інфраструктури. Серед ключових цілей модернізація пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та будівництво концесійної дороги «Краковець – Львів – Броди – Рівне»