На Миколаївщині неодноразово намагалися пошкодити системи вагового контролю

Миколаївська правда

Поява нових систем зважування вантажівок у русі Weight in motion на Миколаївщині припала до душі не всім. Зафіксовано кілька спроб пошкодження систем. Про це на прес-конференції розповів голова Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Олександр Антощук.

«Регулярно ... намагалися (прим. псувати). У нас, щоб ви розуміли, є фізична охорона, крім сигналізації та відеокамер. Зараз фізична охорона знаходиться практично біля кожного комплексу», - наголосив він.

Також він зазначив, що служба не має доступу до системи, яка фіксує порушення.

«Ми балансоутримувачі даних систем WIM і ми їх обслуговуємо. Ми платимо за інтернет, освітлення, охорону», – резюмував він.

Нагадаємо, що зараз на Миколаївщині облаштовано чотири «розумні» системи. Ще одна система знаходиться у процесі монтажу. Зокрема, системи WIM облаштовані на трасах Н-14 «Кропивницький – Миколаїв», Н-11 «Дніпро – Миколаїв», Т-15-13 «Нечаяни – Очаків», Н-24 «Київ – Миколаїв», М-14. Одеса – Миколаїв».

Цього року планується облаштувати ще чотири системи М-13 «Кропивницький – Миколаїв», Н-11 «Дніпро – Миколаїв», Р-75 «Балта – Доманівка» та Р-81 «Козанка – Снігурівка».

Джерело: СвідокІнфо