Renault Austral отримає незвичайні фари

BizUa

Шеф-дизайнер Renault Жиль Відаль поділився інформацією про те, як створювався новий кросовер Austral. За його словами, моделі постаралися надати сучасний і вишуканий вигляд автомобіля преміум-сегмента. Наприклад, Austral отримав незвичайну оптику: корпус фар виготовляється з органічного скла, на поверхню якого наносяться візерунки. Коли запалюються світлодіодні вогні, вигравірувані лінії починають переливатися, утворюючи «живий» малюнок.

У Renaut описують Austral як “елегантний і технологічний кросовер C-класу”, який приміряв нову фірмову стилістику французької марки, але при цьому зберіг характерні риси актуальної модельної лінійки. “В Austral використані яскраві елементи дизайну, які створюють динамічний і елегантний вигляд, — пояснив Відаль. – Ми зменшили зазори між кузовними панелями і поліпшили підгонку деталей, що відразу ж дає нове сприйняття”.

Особливістю екстер’єру новинки став різкий виступ уздовж нижньої частини кузова, який загострюється спереду і, за задумом дизайнера, підкреслює «динамічність силуету». Що ж стосується згаданої оптики, то вона складається з C-образних блоків вогнів, які сходяться до логотипу бренду.

Раніше повідомлялося, що Austral замінить в актуальній європейській лінійці марки модель Kadjar. В основу кросовера лягла нова версія архітектури CMF з позначенням CD3, а в гаму двигунів, за попередніми даними, увійде бензиновий турбомотор 1.3, який запропонують в тому числі з електричною надбудовою у вигляді 12-вольтового стартер-генератора. Альтернативою стане наддувний агрегат 1.2 TCe, що працює за схемою «помірного» гібрида, тобто оснащений звичним 48-вольтовим стартер-генератором.

Також очікується і повноцінний гібрид і, ймовірно, повністю електрична модифікація з батареєю ємністю 87 кіловат-годин, одного заряду якої вистачить на 500 кілометрів. А ось дизельних версій у Austral не буде.

Раніше в компанії пояснили назву, обрану для нового кросовера: Austral походить від латинського слова australis, або “південний”. Нове ім’я для моделі знадобилося, щоб уникнути асоціацій з Kadjar, який не виправдав надій Renault і не здобув популярності серед клієнтів марки.

Джерело: Renault