Заправляємо авто на свій страх і ризик: в Україні призупинили контроль за АЗС

Автотема

В Україні Державна екологічна інспекція призупинила державний нагляд за якістю пального на автомобільних заправних станціях. Про це повідомили у відомстві у коментарі профільному виданню Еnkorr, пише «Апостроф».

У Держекоінспекції пояснили, що припинили збір зразків пального на українських АЗС з 13 березня 2022 року, керуючись постановою уряду «Про воєнний стан».

Заходи державного ринкового контролю з 24 лютого не проводилися тільки на тих територіях, де йшли активні бойові дії, а з 13 березня — загалом по країні.

«Відбір зразків нехарчової продукції не проводився й здійснюватиметься після припинення воєнного стану в Україні», – зазначили у відомстві.

Протягом січня-березня Інспекція здійснила 113 заходів держнагляду, за результатами яких було ухвалено 148 рішень щодо обмежувальних (коригувальних) заходів з виправлення формальних невідповідностей. За це період виписали на 1,241 мільйона гривень штрафів.

Раніше у Консалтинговій групі «А-95» заявляли, що через дефіцит в Україні почастішали випадки шахрайства та продажу неякісного пального на АЗС, виготовленого у кустарних умовах.