Українців попередили про нові ціни на бензин і дизель

U-News
В Україні через війну почалися проблеми с бензином. Автомобільне паливо наразі в дефіциті, через що значно зросли ціни. У команді першої віцепрем'єрки Юлії Свириденко розповіли, що очікувати найближчим часом.

Зазначається, що українська делегація взяла участь у форумі на паливну тематику за участі уряду Польщі та операторів паливного ринку Польщі. Відомо, що вже у травні імпорт нафтопродуктів з цієї країни залізничним транспортом повинен збільшитися до 200 тисяч тонн (наразі приблизно 60 тисяч тонн).

Крім того, будуть постачання через румунський та польські порти. Так будуть доставляти сировину зі Сполучених Штатів Америки та Скандинавії. Представники українського уряду закликають громадян не піддаватися паніці: не варто скуповувати весь бензин, оскільки пальне необхідне також ЗСУ та екстреним службам.

Так, бензин в результаті має опуститися у вартості до менше як 40 гривень за літр. Що стосується дизельного палива, то він не повинен буде коштувати більш як 43 гривні за літр.

"Нам сьогодні вдалося винайти деякі логістичні шляхи, десь нам порти пішли назустріч і будуть робити цілодобово роботу, десь другу зміну, щоб ресурс доправлявся до України. Просто хочемо заспокоїти всіх українців - паливо є, буде, не треба панікувати", – підкреслили представники українського уряду.