Уряд скоротив терміни навчання для отримання водійського посвідчення

mind

Також запроваджена можливість здобувати теоретичну підготовку за допомогою Zoom, Skype, Google meet

Що сталося. Кабінет міністрів спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС.

Джерело. Про це повідомляє пресслужбу МВС.

Деталі. Уряд прийняв постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні», яка дозволяє громадянам, які тимчасово переїхали в інше місце, скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця розташування центру, де був складений теоретичний іспит.

Тим громадянам, які вже склали теоретичний та/або практичний іспит, можна отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання.

Також запроваджена можливість здобувати теоретичну підготовку за допомогою Zoom, Skype, Google meet тощо.

Крім того, скоротилися терміни навчання водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини.

Згідно з постановою, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім'я особи, яка здійснює поїздку за кордон, можна повернути протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого сервісного центру МВС.

Бекграунд. Нагадаємо: під час воєнного стану сервісні центри МВС здійснюють обмін посвідчення водія тільки тим громадянам, які за законом мають право виїзду за межі України та тим, хто залучається до оборони.