Volkswagen анонсував новий позашляховик та пікап Scout

Motorcar

Volkswagen підтвердив, що перезапустить бренд Scout в США для абсолютно нового «міцного» електричного пікапа та позашляховика, які будуть випускатись на новій платформі та не схожі ні на що інше у глобальному портфелі автовиробника.

VW Group побудує «окрему незалежну компанію», щоб відродити назву Scout, яку вона придбала минулого року в рамках покупки Navistar дочірньою компанією важких вантажівок.

Автовиробник планує показати свої перші прототипи наступного року і почати виробництво в 2026 році, хоча деталі поки не оголошені.

Позашляховик Volkswagen Scout 2026 року

«Після успішного шляху Volkswagen у США ми користуємося можливістю, щоб ще більше зміцнити свої позиції на одному з найбільш значущих ринків розвитку електромобілів», — сказав генеральний директор VW Group Герберт Дісс.

«Електрифікація дає історичну можливість увійти в сегмент надзвичайно привабливих пікапів і позашляховиків, що підкреслює наші амбіції стати відповідним гравцем на ринку США», – сказав Дісс у заяві в середу.

Дісс вважає, що Volkswagen завдяки новинкам зможе зайняти 10-відсоткову частку ринку для всіх своїх брендів у США, і доручив генеральному директору підрозділу VW в Америці Скотту Кеогу зробити це до кінця десятиліття.

Пікап Volkswagen Scout 2026 року

Фінансовий директор VW Group Арно Антліц сказав, що Scout «буде окремим підрозділом і брендом у Volkswagen Group, який буде керуватись незалежно. Це відповідає новій моделі управління групою — невеликі підрозділи, які працюють швидко і мають доступ до наших технологічних платформ, щоб використовувати синергію».

За даними Wall Street Journal, VW планує щорічно продавати до 250 000 моделей під брендом Scout в США, а випуск запланований на 2026 рік.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News