В Україну постачатимуть пальне іншими маршрутами

iVin

Через початок російської агресії, в Україні виникли проблеми з постачанням пального. Через це уряд змінює структуру імпорту пального. Наразі з усіх доступних шляхів залишився автомобільний, але до війни він забезпечував лише 3% поставок. Про це повідомляє I-VIN.INFO з посиланням на пресслужбу Вінницької ОВА.

Як повідомила у Facebook перша віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко, що минулого року Україна імпортувала 82% від усього обсягу споживання пального. Це 9,6 млн тонн. Імпорт здійснювався чотирма видами транспорту: автомобільним, залізничним, морським та трубопровідним. Але зараз можливо постачати пальне лише автомобільним видом транспорту. До війни він забезпечував лише 3% поставок.

Тому зараз влада переорієнтовує Україну на інші маршрути постачання. Через це збільшили об'єми автоперевезення пального у травні до березня у 15 разів. А залізничні та річкові – в 5 разів. Проте за словами Юлії Свириденко, цього все одно мало.

За її словами, потреба в дизелі на травень складає 254 тис.тонн. Її уряд може покрити за рахунок максимальних обсягів імпорту. Але для цього треба збільшити пропускну спроможність автомобільних переходів та залізничного перевантаження. Також зараз працюють над вузлами перевантаження на залізниці, будують нестандартні логістичні маршрути через порти Чорного моря, Балтики та Адріатики. Раніше, схожі проблеми такого масштабу Україна вирішувала у 1943-1944рр.

Як додає Юлія Свириденко , що позитивні новини Україна дізналась після енергетичного форуму в Варшаві. Так, є усі технічні можливості збільшити перевалку пального через Польщу з 60 до 200 тис.тонн на місяць. Наразі уряд продовжує працювати з операторами ринку та моніторити цю ситуацію.

Нагадаємо, у Вінниці відновили маршрут до Кіровограда

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Фото:Вінницька ОВА.