Юлія Свириденко: «У травні очікуємо значно більше споживання пального»

Фермер Придніпров'я

Як повідомила на своїй сторінці у FB перша віцепрем’єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко, минулого року Україна імпортувала 82% від усього обсягу споживання пального. Це 9,6 млн. тонн. Імпорт здійснювався чотирма видами транспорту: автомобільним, залізничним, морським та трубопровідним.
Тепер морські поставки заблоковані агресором, залізницею везти обсяги по широкій колії немає звідки та як (раніше поставки були з рф, з білорусі та з Литви через білорусь), а трубопровідний транспорт теж не працює, бо дизель у ньому був з росії.
З початком російського вторгнення структура імпорту радикально змінилася. З усіх доступних шляхів залишився автомобільний, але до війни він забезпечував лише 3% поставок.
Як зазначає Юлія Свириденко, Україна збільшила об'єми автоперевезення пального у травні до березня у 15 разів, залізничні та річкові – в 5 разів. Але навіть цього не достатньо.
За її словами, це дозволило гарантувати наявність пального на АЗС в березні-квітні. Проте у травні очікуємо значно більше споживання. Крім того ворог зруйнував нашу паливну інфраструктуру включно з Кременчуцьким НПЗ.

Міністерка підкреслила, що востаннє логістичні проблеми такого масштабу наша країна вирішувала у 1943-1944 рр. Працюємо над вузлами перевантаження на залізниці; будуємо нестандартні логістичні маршрути через порти Чорного моря, Балтики та Андріатики.
На її думку, є усі технічні можливості збільшити перевалку пального через Польщу з 60 до 200 тис. тонн на місяць. Сьогодні сукупні залишки операторів показали мінімальне зростання. Це вже хороша новина.