Оштрафували дві АЗС за високі ціни на пальне

Рівне Вечірнє

Дві позапланові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання на роздрібному ринку пального вимог порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін провели працівники Держпродспоживслужби у Рівненській області. На АЗС, яка працює у селі Яринівка на трасі Рівне-Сарни, виявили факт продажу дизельного пального за ціною 71,99 грн при граничній допустимій ціні 44,76 грн. При спробі перевірити АЗС - працівників Держпродспоживслужби туди не допустили, а тому на АЗС було накладено штраф у розмірі 34 тисяч гривень.

А на АЗС, розташованій у Рівному, виявили факт продажу бензину А-95 преміум за ціною 62,99 грн при граничній допустимій 39,57 грн.

Головне управління Держпродспоживслужби Рівненської області повідомляє, що зурахуванням граничних торгових націнок, максимальна ціна на звичайний бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 37,69 грн/літр, на звичайне дизпаливо - 42,63 грн/літр.

Вартість преміального бензину не обмежується, якщо на заправці продається також ldquo;звичайнеrdquo; пальне ( А-95, ДП). В іншому випадку, преміальні марки пального можна продавати з п'ятивідсотковою надбавкою до ціни ldquo;звичайногоrdquo;, тобто 39,57грн/л - бензин та 44,76 грн/л - дизель.