Статистика західного кордону: оформлено близько 5 млн осіб, на потреби ЗСУ ввезли 10700 автівок

2+2

Про перетин кордону говорилось у Львові під час брифінгу у Media Center Ukraine.

Захід пройшов за участю заступника начальника штабу - начальника відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління Держприкордонслужби України полковника Ігоря Матвійчука та в.о. начальника Львівської митниці Даніїла Меньшикова.

«За останні дві доби більше осіб повернулося в Україну, ніж виїхало. А загалом за два місяці західний кордон перетнуло близько 5 млн осіб, із них більша частина – це переважно жінки та діти», – йдеться у повідомленні.

Йшлося і про категорії чоловіків призовного віку, які мають право перетинати кордон, серед яких особи, котрі займаються гуманітарними вантажами й міжнародними перевезеннями, і ті, які підпадають під винятки, наприклад, багатодітні батьки, студенти, які вже навчаються за кордоном, громадяни, які супроводжують осіб з інвалідністю.

Також зазначалося, що з початку введення воєнного стану на кордоні було оформлено 164 тисячі тон гуманітарних вантажів, в Україну ввезено 10,7 тисяч автомобілів на потреби ЗСУ та 13 тисяч для вільного обігу.

Крім того, обговорювалися питання черг на кордоні та що було зроблено, аби їх зменшити та не затримувати гуманітарну допомогу. Зокрема разом з Урядом було визначено три пункти пропуску, де будуть оформлятися автомобілі для вільного обігу – «Грушів», «Устилуг» та «Малий Березний».

Наразі на кордоні пріоритетом залишається оформлення гуманітарних вантажів та автомобілів, якими перевозиться паливо.

За інформацією Західного регіонального управління Держприкордонслужби України – Західний кордон

Читай також:

Озброюють гвинтівками ХІХ століття: яку зброю використовує російська армія

Бізнес на крові: які міжнародні компанії досі працюють з рф попри заяви вийти з ринку

Ідентифікація зрадників та мародерів: СБУ запускає два нових чат-бота