Стало відомо, коли в Україні можуть скасувати безплатне розмитнення авто

Avtodream

Безплатне розмитнення авто в Україні можуть скасувати вже найближчим часом.

Відповідний законопроєкт сподіваються розглянути у Верховній Раді ще у травні.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв'ю Forbes.

"Я наполягатиму на тому, щоб закон прийняли найближчим часом. До кінця травня він має набути чинності. За цей час бізнес може перебудувати свої процеси", — наголосив народний депутат.

Данило Гетманцев розповів, що навколо "євроблях" точаться дискусії, але скасувати податки легше, ніж відновити. Він пояснив, що мито та ПДВ на весь імпорт (не тільки авто) скасували в березні через реальну загрозу дефіциту продуктів народного споживання і навіть голоду. Тепер економіка перезапущена і працює, тому пільги на імпорт не потрібні."Ми забезпечуємо себе самі. І пільги з імпорту шкодять нашому товаровиробнику, оскільки імпортний товар виходить дешевшим за виготовлений в Україні. Це рішення слід скасувати", — заявив Данило Гетманцев.

Читайте також: В Україні розкрили шахрайську схему з посвідченнями водія

Нагадаємо, законопроєкт про скасування нульового розмитнення авто, а також безмитного імпорту низки інших товарів схвалений парламентським комітетом, проте поки не внесений до порядку денного Верховної Ради.