Проблеми з пальним: у Полтаві припинив роботу комунальний транспорт

24 канал

Дефіцит пального в Україні виник через війну з Росією. Це призвело до черг на заправках та проблем із роботою громадського транспорту, зокрема, який у комунальній власності.

Саме така проблема виникла в Полтаві. Голова міста Олександр Мамай підтвердив полтавцям, що комунальні автобуси дійсно не курсують через брак пального.

До теми Дефіцит пального: які обмеження ввели найбільші АЗС

Проблема не лише в Полтаві

Мамай наголосив, що зараз пального фактично немає у всій Україні, на заправках черги. Причина очевидна – ракетні удари росіян по бензинових заводах і сховищах. Але проблему держава вирішує і скоро пальне має з'явитися.

За словами міського голови Полтави, для потреб Збройних Сил України та територіальної оборони стратегічний запас є. Міський виконком вирішив купувати пальне за тими цінами, які є і які змінюються постійно.

Інший транспорт працює

Олександр Мамай розповів полтавцям про альтернативний транспорт. Адже 13 травня в місті курсувало за маршрутами 48 тролейбусів.
Приватний громадський транспорт також виходить на рейси, але не повністю. Заспокоїв мер полтавців і щодо збільшення ціни на проїзд.

Ми прочитали інформацію про вартість проїзду 25 гривень і повідомляємо, що такого не буде. За 50 гривень люди на роботу не їздитимуть. Хто буде власноруч підіймати ціну до такого рівня, ми будемо розбиратися з цими людьми, як з мародерами,
– сказав Мамай.

Він наголосив, що влада працює і робить все, щоб забезпечити стабільне функціонування міста.

В Україні дефіцит пального Що відбувається з бензином в Україні: дивіться відео