Harley-Davidson представив ще один електробайк

Avtodream

Суббренд LiveWire, що належить Harley-Davidson, представив другий електромотоцикл під ім’ям Del Mar.

Новинка стала молодшим братом першого електробайка марки, який зветься One.

ARROW – це оригінальна платформа LiveWire, яка буде основою всіх майбутніх електричних мотоциклів компанії. У чому особливість? По-перше, батарея виступає тут як частина силової конструкції, замінюючи раму. По-друге, деякі ключові компоненти, такі як інвертор, контролер та бортовий зарядний пристрій були об’єднані в єдиний блок. У Harley-Davidson LiveWire Del Mar вбудована система GPS та стільниковий зв’язок, що дозволяє оновлювати програмне забезпечення по «повітрю» та вводити нові функції.Потужність єдиного електродвигуна складає 80 к.с., що приблизно на 20% менше, ніж LiveWire One. При спорядженій масі 190 кг, Del Mar майже на 25% легше, ніж One. Мала вага дозволяє мотоциклу зберігати вражаючу динаміку – перша сотня досягається за 3,5 секунди.


У LiveWire заявляють, що серійна версія Del Mar, ймовірно, з’явиться у другому кварталі 2023 року, а передбачувана ціна складатиме близько 15 000 доларів. Однак у зв’язку з останніми геополітичними подіями в компанії не заперечують, що прайс може ще кілька разів змінитися.

Читайте також: В Україні розкрили шахрайську схему з посвідченнями водія

Del Mar стане другим електробайком від LiveWire, проте вже зараз у розробці Harley-Davidson і третій «зелений» мотоцикл, відомий під внутрішньозаводським індексом S3. Ця модель, швидше за все, виявиться меншою і слабкішою за Del Mar, виступаючи як «початкова» модель.