У 20 містах України повертається фіксація порушень на дорогах в автоматичному режимі

Букви

Про це повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

З початку повномасштабної російсько-української війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого зі стратегічною метою.

“Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими”, — зауважив Білошицький.

У такий спосіб на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі. Нагадаємо, що на тлі російсько-української війни зруйнувано майже вдвічі більше доріг, ніж поремонтувано.

Також у міністерстві оборони США вважають, що РФ буде намагатись обстрілювати в Україні маршрути, які використовуються для поставок зброї на передові позиції. Зокрема йдеться про мости, дороги та залізницю.

Раніше українські розвідники виявили, що російські солдати активно мінують дороги на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, подібні випадки зафіксовані у Херсонській, Харківській та Запорізькій областях.