У 20 містах повертають автофіксацію порушень ПДР – серед них Івано-Франківськ

Галицький кореспондент

В Україні з 16 травня повернуть фіксацію порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Про це повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook

Він нагадав, що з початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою.

“Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими”, – зазначив Білошицький. З 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях. Серед них – такі прикарпатські камери: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 144, напрямок спрямування приладу – в’їзд в місто

м. Івано-Франківськ, вул. Крихівецька, 216, напрямок спрямування приладу – вул. Вишнева

Івано-Франківська область на 244 км+199 автодороги H-09, напрямок спрямування – смт. Делятин Читайте також: У Франківську п’яний водій спробував дати поліції хабар (фото)