Російські окупанти блокують рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів

Із семи контрольних пунктів в’їзду-виїзду, які за рішенням командувача ОС працюють щоденно з 08 до 16 години, повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів залишається повністю заблокованим із боку тимчасово окупованої території. Про це поінформували у прес-центрі штабу Об’єднаних сил.

У контрольному пункті «Станиця Луганська» пасажиропотік порівняно з минулим тижнем зменшився на 10%. Прикордонники зафіксували зменшення інтенсивності руху громадян у бік контрольованої території. Загалом, за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідувало 6 430 осіб, а на контрольовану територію – 5 503 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 218 громадян та 55 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини. 155 громадян та 46 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» російські окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. Впродовж тижня російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 17 громадян, і представники ДПС України забезпечили їх повернення на контрольовану територію. У прес-центрі штабу ОС також нагадали, що, відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил, в контрольних пунктах продовжено дію раніше впроваджених карантинних обмежень.

Владислав ЛЕОШКО

На знімках: На контрольних пунктах в’їзду-виїзду.

Фото прес-центру штабу Об’єднаних сил.