Патріотичне виховання молоді: в Черкасах підписали угоду про співпрацю із військово-морською флотилією (ФОТО)

Угоду про шефські взаємини між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та Управлінням флотилії ВМС ЗС України підписали сьогодні, 8 червня.

Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

Метою підписання угоди є налагодження тісних зв’язків та плідна співпраця, піднесення престижу військової служби, військово-патріотичне виховання молоді міста Черкаси та відновлення українських морських історичних традицій.

"Надзвичайно приємно, що делегацію очолює Почесний громадянин Черкас, патріот України Юрій Федаш. Для нас тральщик "Черкаси" є символом боротьби. У нашій країні цей тральщик з року в рік говорить про те, що Україна живе, буде жити й Україна буде незалежно, поки такі патріоти будуть стояти на кордоні нашої країни. Екіпаж цього тральщику справді усвідомлює патріотичність, чесність, хоробрість та боротьбу за нашу Україну. Ми докладемо всі зусилля, щоб ця угода наповнювалась реальними справами", – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За словами колишнього командира морського тральщика «Черкаси» Юрія Федаша, управління флотилії було створено в минулому році з функціями генерування: підготовка, персонал, технічне забезпечення, генерування військово-морських сил.

"До складу управління флотилії входять шість дивізіон надводних кораблів тощо. Ми готуємо сили, кораблі, катера, судна та передаємо їх до морського командування, яке відповідає за застосування. Ми досить молодий організм, але на сьогодні вже досить активно беремо участь у заходах міжнародного співробітництва. Покращуємо сприятливий режим в Чорному та Азовському морях. Я впевнений, що наша співпраця дасть хороші плоди", - сказав він.

Анатолій Бондаренко повідомив, що найголовніше у підписанні цієї угоди – це патріотичне виховання молоді та залучення її до цієї справи.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 червня, у Черкасах відбулося урочисте підняття прапору Військово-Морських Сил Збройних Сил України біля міської ради.