Центр вакцинації від COVID-19 у Черкасах готовий до роботи

Центр вакцинації від Covid-19 уже готовий до роботи в Черкасах. Із наступного тижня він почне працювати у режимі "вихідного дня" за наявності вакцини та необхідності у додаткових місцях проведення щеплення громадян.

Про це повідомляє пресслужба ЧМР.

За словами директора департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Всеволода Кульчиковського, вже визначено склад п’яти лікарських і сестринських бригад, які будуть проводити вакцинацію, відповідальних осіб за організацію процесу, а також медиків забезпечено усіма необхідними матеріалами й засобами для роботи.

Центр вакцинації запрацює на базі Будинку культури ім. І. Кулика (вул. Благовісна, 170 в холі на першому поверсі). Щеплювати планується громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт "Дія" або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

Наразі у Черкасах вакцинацію проводять через мережу первинної медичної допомоги та силами трьох мобільних бригад з імунізації. Їх створено на базі: КНП "Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка"; КНП "Другий Черкаський міський ЦПМСД"; КНП "П`ятий Черкаський міський ЦПМСД".