Черкаські легкоатлети вибороли нагороди всеукраїнських змагань

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді триває у Бахмуті. Розпочався він 7 червня, а завершиться сьогодні. Черкаську область на змаганнях представляє низка легкоатлетів, яким вдалось учора вибороти медалі.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Валерія Іваненко стала чемпіонкою України серед молоді з метання молоту. Продемонструвавши результат – 62 метри 43 сантиметри.

Андрій Єрешенко здобув «бронзу» зі стрибків у довжину серед молоді. Його результат – 7 метрів 20 сантиметрів. Анна Коврик стала третьою з метання молоту. Її результат – 53 метри 00 сантиметри.

Чоловіча збірна команда області у складі: Андрій Єрещенко, Костянтин Кишкань, Олександр Півняк та Панас Зінченко вибороли бронзові медалі серед молоді з естафетного бігу 4х100 метрів. Їх результат 43,77 секунди. Жіночка збірна команда у складі: Дарія Ополончик, Єкатерина Артеменко, Фаіна Кошова та Тетяна Безшийко також стали бронзовими призерками з естафетного бігу 4х100 метрів з результатом 50,64 секунди. Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські гімнасти вибороли сім нагород Кубку світу.