Черкаські військовослужбовці стали донорами компонентів крові (ФОТО)

Сьогодні, 11 червня, п'ятеро військовослужбовців долучилися до здачі компонентів крові у «Biopharma Plasma Черкаси».

Як розповіла Аліна Кривошея, начальниця пресслужби Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, 14 червня у світі відзначають День донора крові, саме тому впродовж трьох днів військовослужбовці долучатимуться до акції.

"Ми вирішили доєднатися до акції донації, оскільки 14 червня відзначають Всесвітній день донора. Ми розуміємо, що крові потребують і військові, які отримали поранення, і діти, і дорослі, які мають певні захворювання. Тому постійно брати участь в таких акціях для нас є обов'язком. Щодо мене, то кров здаю ще з 18-ти років, уже навіть не пам'ятаю скільки разів це робила, але посвідчення маю", - розповіла Аліна Кривошея.

За словами директора "Biopharma Plasma Черкаси" Ярослава Березаня, станом на сьогодні центр служби крові повністю забезпечений усім необхідним і готовий задовольнити будь-які потреби лікувальних закладів.

"У понеділок весь світ відзначатиме День донора, це день, коли всі дякують тим людям, які діляться частинкою себе задля порятунку інших. Тому з нагоди цього свята до нас звернулися віськовослужбовці, щоб у такий спосіб допомогти людям", - зазначив Ярослав Березань.